Informacje prawne

1. Wszystkie zamieszczone materiały graficzne (zdjęcia, panoramy, animacje, filmy) są moją własnością i/lub mam do nich prawa autorskie, chyba że w opisie jest inna informacja. Kopiowanie i przetwarzanie materiałów graficznych będących moją własnością i/lub do których mam prawa autorskie jest zabronione i sprzeczne z prawem.

2 Dozwolone jest dzielenie się materiałami z tej strony (wojciechsadlej.pl) poprzez elementy umożliwiające publikacje/dzielenie się na portalach społecznościowych/informacyjnych. W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt: 360@wojciechsadlej.pl

3. Podkłady muzyczne zamieszczone w moich pracach (zdjęcia, panoramy, animacje, filmy) są moją własnością na podstawie praw licencji lub są mojego autorstwa, chyba że w opisie jest inna informacja. Kopiowanie i przetwarzanie utworów muzycznych będących moją własnością jest zabronione i sprzeczne z prawem.

4. Wikipedia.pl: Zamieszczone informacje (cytaty, fragmenty) z wikipedia.pl na podstawie licencji „Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach 3.0″. Zawsze zamieszczam odnośniki do źródła oraz autorów tekstów.